X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
Adiabatic
آرشیو
پنج‌شنبه 28 مهر‌ماه سال 1384
خبرهای خوش

  بخاطر کمبود نیرو تصمیم گرفتن کسری خدمت بچه هایی که تو مناطق بد آب و هوا خدمت کردن لغو کنن به این ترتیب 33 روز کسری خدمت من هم پرید و باید به همین میزان بیشتر خدمت کنم .چه خیالیه ما که عاشق خدمت کردن هستیم من تعجب می کنم چرا خدمتکار به دنیا نیومدم ! خبر خوش دیگه ای که دریافت کردم سوخت شدن !(به معنای پریدن و به چیز رفتن منظورم فناست) مرخصی تشویقی هایی بود که گرفته بودیم و مسئول محترم نیروی انسانی می بایست ثبت می کردن که به دلیل کمبود نیرو ترجیح دادن اینکار رو نکنن بلکه نیروها 4 روز بیشتر در خدمتشون باشن . خبر آخر اینکه بعد از فرستادن فوق دیپلمهای عزیز به بالای برجک برای پست دادن آقایون تصمیم گرفتن از لیسانسه ها هم برای پست استفاده کنن !!! فکرش رو بکنین یه افسر بره داخل همین برجکهای فلزی کنار خیابون که همه تون دیدین و پست بده .جالب اینجاست که به کسانیکه پست میدن سلاحی هم تحویل داده نمیشه و فقط یک حضور فرمالیته ست . این مورد آخر انقدر مسخره ست که هیچ جور نمی تونم هضمش کنم تا به یه سنت تبدیلش نکردن باید جلوش رو گرفت شنبه میرم بازرسی ببینم چی میشه . امروز رو چون مسئولین واحدهای مختلف تشریف نمی آوردن تعطیل اعلام کردن منتها مسئول عزیز بنده فرمودن تشریف میارن و لذا حضور اینجانب هم الزامی است من هم برای اینکه نرم پیشنهاد صلح چلمن چای رو دادم و حاضر شدم در ازای 10 صفحه ترجمه کردن تو خونه بهم اجازه بده که امروز رو نرم . از صبح هم همه کار کردم غیر از نگاه کردن به اون متنها . مطابق معمول کار میمونه برای دقیقه نود .

 

یکی از دوستان اینترنتی ژورنالیست از آب در اومده و برای چند تا روزنامه مطلب می نویسه ." روزهای مقدس" رو که در مورد ماه رمضان نوشته می تونین اینجا بخونین . چقدر خوبه آدم از طریق اینترنت می تونه با این همه آدم آشنا بشه .

 

مسلمونها خوب تودنیای مجازی فعال شدن .سایت اسلام آن لاین مطالب جالبی در مورد اسلام و مسلمانها جمع آوری کرده .بخشی از سایت به مسایل دنیای معاصر اختصاص داده شده و مقالات و بحثهای جالب دیگه ای هم میشه اونجا پیدا کرد . ماه رمضون شده ما هم بدمون نمیاد تو اینترنت چرخ اسلامی بزنیم !

کت استیونز خواننده انگلیسی بود که بعدها به دین اسلام مشرف شد و اسم "یوسف اسلام" رو برای خودش انتخاب کرد .بخونین : چگونه مسلمان شدم رو از زبان خودش ببینین : سایتهای مرتبط دیگر رو .

 

همونطور که میدونین محمدالبرادعی بطور مشترک برنده جایزه نوبل صلح امسال شد که این امر تحلیل های مختلفی رو از رسانه های مختلف در پی داشت .بعضیها این جایزه رو محصول خوش خدمتی او به امریکا می دونستن .نویسنده این متن هم همین عقیده رو داره . صرف نظر از عقیده ای که داره از این قسمت از نوشته اش خیلی خوشم اومد :

The agency’s work is all about nonproliferation and not about nuclear disarmament. I have never understood the logic of nonproliferation at the expense of global disarmament. This is like having a gang drunks beat up sober people for the crime of desiring alcohol. Why? Because they might become drunk and violent. Go figure

 

کودکانى که صاحب فرزند میشوند

یک کلیپ فلش خارجی در مورد اسلام

تحریک ،ابزاری برای بازجویی در گوانتانامو

مرخصی اجباری برای فرزاد حسنی مجری برنامه جزر و مد!

نشانه های بارداری (انگلیسی)

در عرض 5 هفته، 8 کیلو وزن کم کنید (انگلیسی)

باربی مسلمان ! (انگلیسی)

اینجا هم خیلی مطلب برای خوندن پیدا می کنین : مردمان – پورتال جوانان ایرانی 

 


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 441896


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها