X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
Adiabatic
آرشیو
سه‌شنبه 30 فروردین‌ماه سال 1384
هچه!!!

فیلم Dumb & Dumber  با هنرنمایی جیم کری رو دیدین؟ گذشته از صحنه های خنده دار بیشمار فیلم که بعضی وقتها از شدت خنده حتی اشک آدم رو هم در میاره (مثل دل پیچه آقاهه !!!) یه صحنه هست که علاقه خاصی بهش دارم اونجاییه که جیم کری بعد از کلی ور رفتن با خودش تصمیم می گیره در مورد علاقه خودش با اون خانمه صحبت کنه و می پرسه چقدر شانس این وجود داره که دختری با اون شرایط آدمی با این شرایط رو دوست داشته باشه ؟ وقتی جواب یک در میلیون رو شنید اول چهره اش تو هم رفت (چیزی که همه انتظارش رو داشتن) ولی بعد برگشت به همون کاراکتری که همیشه داشت و گفت :بنابراین امیدی هست . حالا اگه نوشته قبلی من هی بدک نبوده بنابراین امیدی هست !!!

چند روز بود احساس ضعف می کردم تا اینکه بلاخره دیروز صبح به دلیلش پی بردم .سرماخورده بودم! آخرین باری که سرماخورده بودم شهریورماه بود و فکرش رو هم نمی کردم که تو این هوا تو تهران سرمابخورم .در عرض نصف روز شرایطم حسابی بی ریخت بود از پادگان که رسیدم خونه خدا رو شکر کردم که عقلم رسیده و فرداش رو مرخصی گرفتم .خلاصه مطابق معمول به خودم استراحت مطلق دادم .قابل توضیحه که اینجانب در مقابل ویروس سرماخوردگی به شدت آسیب پذیر هستم (قابل توجه عزیزانی که احتمالا بخوان منو Assassinate کنن !) و معمولا اگه تو خونه کسی سرماخورده باشه بدون شک نفر دوم من خواهم بود .این بار مریضی از نوع وارداتی نبود وصد در صد تولید داخل بود الان هم در حال مذاکرات هستم بلکه بتونم صادرش کنم هر کس طلبه بود خبرم کنه !!!

امروز فرصت مریض بودن رو غنیمت شمردم و گشتم تو پر و بالم دیدم فیلم ده فرمان دم دسته و منم تا حالا ندیدمش (حالا گیر ندین که این فیلم رو پدربزرگ شما وقتی بچه بوده دیده و چطور من تا حالا ندیده بودمش !) چون فیلم بر اساس واقعیت بود منو تحت تاثیر قرار داد از خیلی جنبه ها. داستان رو همه تون میدونین .من تحت تاثیر این قرار گرفته بودم که موسی چطور تونست به همه چیز ها پشت پا بزنه به ثروت بیشمار به مقام و حکومت و بلاخره به دختری که دوستش داشت .اون هم بخاطر برده ها !!! البته این مورد عشق رو من برای اولین بار تو این فیلم بود که باهاش مواجه میشدم و تو مطالعاتم از جمله کتاب دو جلدی "فرزند نیل " که اگه اشتباه نکنم "هوارد فاست" نوشته بود (چون 8 سال پیش خوندمش دقیق یادم نیست ) چیزی در مورد عشق موسی به دختری مصری و بالعکس آورده نشده بود .این عشق که تو روایت فیلم آورده شده بود در نوع خودش بسیار جالب بود برای کسب اطلاعات بیشتر یک بار دیگه نسخه اصلی فیلم رو تماشا کنین !

 

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.

Anna Quindlen

 

 

برای نخستین بار بنای یادبود فرمان کورش در یک پارک عمومی برپا شد

این کار فلش رو هم ببینین

قالیباف در نشستی مطبوعاتی: مسدود شدن سایتها نشان از فضای باز جامعه است

مهمترین رقیب معین عدم شرکت دانشجویان در انتخابات است

سه سال وبلاگ ایرانی

نگاه وبلاگستان به انتخابات ریاست جمهوری ایران

'مولوی آمریکا را تسخیر می کند'

ایرانیان مهاجر در کانادا: آیا آرزوهای آنان محقق شده است؟

واکنش الجزیره به ممنوعیت فعالیت خود در ایران

چرا زنان به روسپیگری روی می آورند؟

چرا نواندیشان دینی مخالف حجاب اجباری نیستند؟

ظرفیت درایو کامپیوترهاى شخصى به  ۵۰۰  گیگابایت مى رسد

 


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 441896


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها