Adiabatic
آرشیو
چهارشنبه 24 تیر‌ماه سال 1383
مطلب جدید

 نمیدونم فقط برای من اینجوری شده یا برای شما هم همینه .تازگی زمان خیلی زود برام میگذره روزم یه جوری شب میشه انگار که فقط چند ساعت گذشته و مثلا برای خودم هم عجیب به نظر میرسه وقتی میبینم تقریبا یه هفته از آخرین نوشته ام تووبلاگ گذشته .بابا من که همین دیروز مطلب جدید نوشته بودم!

 چند روز پیش فیلم "خانه ای از شن و مه " رو با زیر نویس فارسی و با کیفیت عالی و البته بدون سانسور!!! تماشا کردم .فیلم خیلی جالبی بود از اون فیلمهایی که نمیدونستی باید طرف کی رو بگیری . هم کتی بنده خدا مظلوم واقع شده بود و هم آدم دلش برای خانواده سرهنگ بهرانی میسوخت .خلاصه آخرهای فیلم داشت باز هم مارو جو میگرفت !!!(آخه تو چرا انقدر احساساتی هستی پسر!)

  دیروز دو تا پسر ناشنوا رو دیدم .چند سالی از خودم کوچیک تر بودن .حسابی شاد و قبراق بودن و کلی هم به خودشون رسیده بودن و تیپی بهم زده بودن.با اینکه با زبون اشاره با هم حرف میزدن ولی میتونستی شادی رو از نگاهشون بخونی .صبح هم همینطور که داشتم خیابون رو نگاه میکردم دیدم تو یکی از ایستگاههای اتوبوس یه آقایی همینطور که ساک غذاش تو بغلش بود نشسته خوابیده بود ! فکر میکنم دیرش هم شده بود چون ساعت از هشت صبح گذشته بود پیش خودم گفتم بنده خدا چقدر خسته بوده که نتونسته جلوی خودش رو بگیره و همونجا خوابیده .

 سایت اورکات هم چیز جالبیه چند وقت پیش تو وبلاگ کانادایی کوچ خوندم که طرف دوست قدیمیش رو از این طریق پیدا کرده ولی چیزی که خیلی بیشتر از این توجه منو به این سایت جلب کرده جایگاه سوم ایران در بین تمام کشورهای دنیاست که با توجه به تعداد بسیار کم کاربران اینترنت تو ایران شاهکاره .البته بعضی ها این قضیه رو متاثر از شرایط اجتماعی درون ایران میدونن هم میشه گفت بله و هم میشه گفت نه .چون در مورد وبلاگ نویسی هم همین ادعا رو تکرار کرده بون که لااقل برای وبلاگ نویسان ایرانی خارج از کشور نباید مصداق داشته باشه . آقایون و خانمهای رشته جامعه شناسی پروژه از این بهتر چی میخواین؟ برین روی همین تحقیق کنین که چرا جامعه ایرانی به این چیزا انقدر گرایش نشون میده ؟ به هر تقدیر کاری که اورات کرده اینه‌: دهکده جهانی رو از اونی هم که بود کوچیکتر کرده .مطلبی در همین زمینه

  جون مادرهاتون یه نگه به "محل ورود بازدید کنندگان " وبلاگ من بندازین. من اصلا نمیدونم موضوعی که اینا به دنبالش سر از وبلاگ من در میارن چه مناسبتی با نوشته های من داره؟

 

 

کلیپ فلش: راکیدسته جمعی رفته بودیم زیارت

لبنانیها هم مثل ایرانیها زیاد بینی شونو جراحی می کنن

چرا دختران ایرانی دوست دارن در خارج از کشور زندگی کنند؟

"قدرت جوانان در ایران " به نقل از اشپیگل

آلیا: چنانچه تعدد زوجات برای خوشگذرانی باشد حرام است!

ناهارخوری زنان نماینده مجددا جدا شد!

برخورد وسیع پلیس با زنان شلوار کوتاه پوش در تهران

ایوانکوویچ: مثل برق و باد بر حریفان خود حمله می کنیم

جذب نخبگان کشور در سایه المپیادهای جهانی

جسد مارلون براندو سوزانده شد

 


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 440888


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها